خیلی خسته ام خیلی

یه متن جالب از توی شبکه کامپیوترهای محل کارم پیدا کردم ظاهراً مال یه وبلاگ بوده اما متأسفانه آدرسشو نمی دونم…

“خیلی خسته ام خیلی”

“الان حدود ۱ سال است که خیلی خسته ام و این هفته آخر هم که دیگه دارم از پا می افتم. چرا ؟ همیشه فکر می کردم کمی تنبل ام اما حالا دقیقا حساب کرده ام و متوجه شده ام که خیلی کار می کنم. ببینید ما توی ایران ۷۲ میلیون جمعیت داریم که ۱۳ میلیون اونها بازنشسته هستند. پس می مونه ۵۹ میلیون نفر. از این تعداد، ۲۴ میلیون دانش آموز و دانشجو هستند یعنی برای انجام کارها فقط ۳۵ میلیون نفر باقی می مونند. توی کشور ۱۰ میلیون نفر هم توی ادارات دولتی شاغل هستند که خب عملا کاری انجام نمی دن. پس برای پیش بردن کارها تنها ۲۵ میلیون نفر باقی می مونند. از این ۲۵ میلیون نفر هم تقریبا ۴ میلیون نفر آخوند و ملا و سانسورچی اینترنت و نماینده مجلس هستند پس فقط ۲۱ میلیون باقی می مونن و اگر بدونیم که تقریبا ۱۷ میلیون آدم جویای کار داریم، معنیش این خواهد بود که کل کارهای مملکت رو ۴ میلیون نفر دارن انجام می دن. اما حدود ۲ میلیون نفر هم نیروهای مسلح داریم و این یعنی فقط ۲ میلیون نفر نیروی کار باقی می مونن. از بین این دو میلیون نفر، ۶۴۶٫۹۰۰ عضو پلیس و وزارت اطلاعات و نیروهای سرکوب هستند پس کلا می مونه۱٫۳۵۳٫۱۰۰٫ حالا این وسط ۶۴۹٫۸۷۶ نفر بیمار داریم که قدرت کار ندارند و بار کارهای کشور افتاده روی دوش ۸۰۶٫۲۰۰ نفر از جمعیت. فراموش کردم بگم که ما حدود ۸۰۶٫۱۸۶ نفر هم ممنوع القلم، ممنوع التصویر، ممنوع الصدا و دیگر انواع زندانی داریم پس کل کارهای کشور افتاده روی دوش ۱۴ نفر! از این چهارده نفر ۱۲ تاشون عضو شورای نگهبان هستند و پس متوجه می شیم که کل کارهای کشور افتاده روی دوش دو نفر: من و تو ! و تو هم که داری وبلاگ می خونی….”

رجیستری

توی یکی از forum ها که بحث درباره ترفند های رجیستری از جمله روش از کار انداختن موس و کیبرد و حتی ویندوز! بود یه نفر پست جالبی به این شرح نوشته:

من ریجیستر – میجیستر بیل میرم
فقط اگه هارد دوستتون رو در اختیار گرفتید سعی کنید فایل kernell32.dll رو rename کنید تا به ازای هر ریستارت سیستم ۷ نسل پشت شما از فحشهای دوستتون بهره مند بشن!