آموزش پاسور بازی

همونطور که میدونید هر کاری مقدمه ای داره. پاسور بازی هم برای خودش مقدماتی داره که بنده در اینجا به چند مورد از این مقدمات اشاره میکنم.

در صورتی که میخواهید در فضای باز طوری که همه کفشون ببره پاسور بازی کنید بهتره مقداری وجه نقد (ترجیحاً به رنگ سبز) برای تقدیم به مامورین محترم و وظیفه شناس نیروی انتظامی به عنوان خشکه همراه داشته باشید.

قبل از شروع بازی مقداری عرق سگی نوش جان کنید و سعی کنید قبل و بعد از خوردن عرق سگی با تمام وجود یه عربده بکشید. البته بهتره که قبلش اربده بکشید و بعدش یه باد گلوی مشتی بزنید. این کار باعث میشه که دوستانتون متوجه این عمل شما بشوند و فایده این کار این هست که وقتی سر تقلب مچتون رو گرفتن چشماتون رو مثل اون گربهه توی شرک میکنید و میگید ای وای ببخشید کله ام داغ بود نفهمیدم.

از آوردن چاقو، قمه و پنجه بکس جدا خودداری نکنید و هرگز حریف خودتون رو انسان فرض نکنید.
در صورتی که قراره در منزل یکی از دوستان در مراسم پر فیض پاسور بازی شرکت کنید حتما زیر شلواری همراه داشته باشید. این کار دو دلیل داره، یکی اینکه اگر کار بیخ پیدا کرد و مجبور شدید شب رو اونجا بمونید، بتونید به این بهانه از پاچه های گشاد زیر شلواری برای پنهان کردن برگه های پاسور استفاده کنید. دوم اینکه میتونید ادعا کنید شما تو پاسور بازی خیلی تبحر دارید و این هم لباس تیمتون هست. ضمنا سعی کنید زیر شلواریتون رو تا زیر سیب گلوتون بالا بکشید (اینطوری طرف کپ میکنه)

این بازی مثل فوتبال نیست که نشه نتیجه اون رو پیش بینی کرد. در این بازی میتونید به راحتی و از طریق روانشناسی چهره نتیجه بازی رو تشخیص بدید. به این صورت که هر کسی که پشت موی خفن و سیبیل بناگوش در رفته داره و روی تنش پر از خال کوبیه بازی رو میبره. توضیح اینکه هر بار که طرف میخواد پس کلش رو بخارونه یه برگه رو توی پشت موهاش قایم میکنه و هر وقت که لازمش داشت دوباره پس کلش رو میخارونه و اما سبیل بنا گوش در رفته و خالکوبی به این درد میخوره که مثلا هر وقت سمت چپ سبیلش رو تکون داد یعنی برگه خشت رو میخواد و هر وقت سمت راست سبیلش رو تکون داد یعنی برگه پیک رو میخواد و هر وقت که دستیش رو که خالکوبی نداره آورد بالا برگه خاج و هر وقت هم که اون دستش رو که روش نوشته عشق من فاطی رو آورد بالا یعنی برگه دل رو از هم تیمیش میخواد.
پس اگر خالکوبی و سبیل بناگوش در رفته ندارید و یا اینکه از ناحیه پشت مو دچار معلولیت هستید بهتره بی خیال این بازی بشید.

بقیه آموزش باشه برای وقتی که رفتید و مواد لازم از قبیل زیر شلواری ، قمه ، عرق سگی ، خشکه سبز رنگ و … رو تهیه کردید.

اهه داشت یادم میرفت ها! اگر تونستید برای بازی یه دست پاسور هم با خودتون بیارید.

منبع: نامعلوم