ابراز علاقه

وقتی که یه رابطه ی عاشقانه بخواد بین دو نفر شروع بشه، بالاخره اولش یکی از اون ها باید به طرف مقابل علاقه اش رو نشون بده تا بعدش این علاقه دو طرفه بشه. اینکه هر کسی چطور به طرف مقابلش ابراز علاقه می کنه متفاوته. بعضی ها میرن مستقیما به طرف میگن، بعضی ها با ایما و اشاره و زبان بی زبانی و … و خیلی های دیگه به روشهایی که به ذهن من نمیرسه این کارو می کنن. از طرفی همین افراد هم ممکنه بهشون ابراز علاقه بشه، پس باید حواسشون باشه رفتار اطرافیانش به چه صورت هست و منظور از هر عملی چی میتونه باشه.

یه نکته دیگه هم وجود داره و اون اینکه آیا افراد همونطوری که ابراز علاقه می کنن دوست دارن بهشون ابراز علاقه بشه یا اینکه بین این دو تفاوت میذارن. مثلا وقتی که دوست دارن بهشون مستقیما این موضوع گفته بشه آیا خودشون هم حاضرند مستقیما به طرف بگن که دوستش دارن؟

حالا هدف از گفتن این مطلب اینه که بدونم همه نسبت به این موضوع چطور فکر می کنن چون همیشه برام یه سوال بوده. پس بعد از اینکه روی این موضوع فکرکردین، برام توی قسمت نظرات بنویسید که ۱- چطور به دیگران ابراز علاقه می کنید و ۲- دوست دارید چطور بهتون ابراز علاقه بشه.

فکر کنم نتایج حاصل از این نظر سنجی برای همه مون جالب باید باشه. حداقلش اینه که میفهمیم چه راه هایی برای ابراز علاقه وجود داره که شاید تو زندگی به دردمون بخوره.